Keikat

Keikkatiedustelut:

puh. 050 414 3218
ville@jukirecords.fi

Keikat 2024

26.4. Päiväkotikeikkoja, Helsinki
29.4. Koulukeikkoja, Helsinki
2.5. Päiväkotikeikkoja, Jyväskylä
3.5. Päiväkotikeikkoja, Jyväskylä
6.5. Päiväkotikeikkoja, Helsinki
8.5. Päiväkotikeikkoja, Helsinki
14.5. Päiväkotikeikkoja, Jyväskylä
15.5. Päiväkotikeikkoja, Jyväskylä
16.5. Päiväkotikeikkoja, Jyväskylä
20.5. Päiväkotikeikkoja, Espoo
21.5. Koulukeikka, Kerava
21.5. Päiväkotikeikka, Järvenpää
22.5. Päiväkotikeikkoja, Mäntsälä ja Espoo
27.5. Päiväkotikeikkoja, Helsinki
29.5. Päiväkotikeikkoja, Helsinki
7.6. Joensuu
8.6. Lasten Laulukaupunki, Salo

Keikat 2023

28.4. Kirkonkylän koulu, Polvijärvi
9.5. Joensuu Areena (Eskarifestarit), Joensuu (klo 9:45)
10.5.Joensuu Areena (Eskarifestarit), Joensuu (klo 8:50)
10.5.Joensuu Areena (Eskarifestarit), Joensuu (klo 10:30)
10.5.Joensuu Areena (Eskarifestarit), Joensuu (klo 12)
12.5. Uimaharjun kirjasto, Joensuu (klo 9)
15.5. Kiihtelysvaaran kirjasto, Joensuu (klo 9)
19.5. Heinävaaran kirjasto, Joensuu (klo 9)
22.5. Tuupovaaran Ullakko, Joensuu (klo 9)
23.5. Pyhäselän kirjasto, Joensuu (klo 9)
24.5. Kirjastoauto Mysteeri:
– Koivuniemi (klo 16:40)
– Vehkataival (klo 17:10)
– Aurinkokatu 31 / Marjalantori (18:05)
– Sateenkaaren bussipysäkki (klo 18:30)
– Ojalankaarron bussipysäkki (klo 19:10)
25.5. Kirjastoauto Mysteeri:
– Rekivaaran koulu (klo 9:15)
– Suhmuran koulu (klo 10:35)
26.5. Enon kirjasto, Joensuu (klo 9)
27.5. Pääkirjaston lastenosasto, Joensuu (klo 14)
10.6. Pyykkärinpuisto, Polvijärvi (Polvijärven MLL:n puistokonsertti)
12.6. Vekara-Varkaus, Varkaus
22.7. Jokiasema, Joensuu
5.8. Pikku hukka omenapuussa -tapahtuma, Joensuu (klo 13)
2.9. Ortodoksisen kirkon perhepäivä, Joensuu (klo 10:30)
14.10. Pienryhmäkoti Minea, Vantaa
21.10. Ylämyllyn koulu / Patteriston yksikkö, Ylämylly (klo 15)
11.11. Kekrifest, Joensuu (klo 11)
11.11. Kummunkorkea koulu, Uukuniemi (klo 17)
18.11. Kaikki kyytiin HOP!, Pieksämäki (Veturitori)

Keikat 2022

10.3. Diakonissalaitos, Helsinki
23.4. Iiris-keskus, Helsinki
7.5. MLL Puistolan Toukotapahtuma, Helsinki (klo 10:30)
7.5. MLL Puistolan Toukotapahtuma, Helsinki (klo 11:45)
18.5. MLL Pasilan Kevätrieha, Helsinki
20.5. Päiväkoti Kytöniitty, Helsinki
20.5. Pohjois-Haagan ala-asteen koulu, Helsinki
21.5. Vanhan Räikän lastenpäivä, Ylöjärvi (klo 11)
21.5. Vanhan Räikän lastenpäivä, Ylöjärvi (klo 13)
31.5. Kaartintorpan päiväkoti, Helsinki (klo 9)
31.5. Kaartintorpan päiväkoti, Helsinki (klo 10)
14.6. Kauppakadun päivätoimintakeskus, Joensuu (klo 10)
14.6. Kauppakadun päivätoimintakeskus, Joensuu (klo 10:45)
14.6. Kauppakadun päivätoimintakeskus, Joensuu (klo 13)
17.6. Utran päivätoimintakeskus, Joensuu
18.6. Iiris-keskus, Helsinki
20.6. Honkalammen päivätoimintakeskus, Liperi
21.6. Savirannan työtoimintakeskus, Polvijärvi
21.6. Nirunarun työtoimintakeskus, Outokumpu
22.6. Työ- ja toimintakeskus Uusi Toimela, Liperi
22.6. Kuusentuvan päivätoimintakeskus, Heinävesi
23.6. Työtanhuan päivätoimintakeskus, Kontiolahti
2.7. Kihaus Folk, Rääkkylä
12.7. Pori Jazz Kids, Pori (klo 15)
14.7. Sointula, Joensuu (lastenkeikka, klo 14)
14.7. Sointula, Joensuu (aikuisten keikka, klo 20)
20.7. Suvikadun ryhmäkoti, Joensuu (klo 13)
20.7. Kiulutien asumisyksikkö, Joensuu (klo 16:30)
21.7. Suunnistajantien ryhmäkoti, Joensuu (klo 13)
21.7. Rastilipuntien ryhmäkoti, Joensuu (klo 14)
22.7. Pihkarinteen asumisyksikkö, Liperi (klo 13)
22.7. Mäntykodin asumisyksikkö, Liperi (klo 14)
23.7. Polvijärvi-päivät, Polvijärvi
8.8. Päivätoimintakeskuksen pienryhmä, Ilomantsi (klo 11:15)
8.8. Toimintakeskus, Ilomantsi (klo 12:15)
10.8. Toukolan asumisyksikkö, Lieksa
11.8. Rantakylän päivätoimintakeskus, Joensuu
16.8. Kivenpyörittäjän toimintakeskus, Eno
17.8. Toimintakeskus, Nurmes (klo 12)
17.8. Kuusikummun asumisyksikkö, Nurmes (klo 13)
25.8. Diakonissalaitoksen Korttelijuhla, Helsinki
30.8. Asumisyksikkö Etappi, Liperi
1.9. Reimarin asumisyksikkö, Kontiolahti
2.9. Siun soten lasten ja nuorten tilapäinen viikonloppuhoito, Joensuu
12.9. Työ- ja toimintakeskus Uusi Toimela, Liperi
13.9. Savirannan työtoimintakeskus, Polvijärvi
15.9. Touhulan toimintakeskus, Juuka (klo 13)
15.9. Poikolanpihan asumisyksikkö, Juuka (klo 14)
15.9. Viherkallion asumisyksikkö, Juuka (klo 17)
19.9. Utran koulu, Joensuu (klo 10)
19.9. Asumisyksikkö Hilma, Outokumpu (klo 14:30)
20.9. Toimintakeskus Palokki, Kitee (klo 12)
20.9. Asumisyksikkö Kastehelmi, Kitee (klo 13)
21.9. Työtanhuan päivätoimintakeskus, Kontiolahti (klo 10)
21.9. Honkalammen päivätoimintakeskus, Liperi (klo 13)
22.9. Utran päivätoimintakeskus, Joensuu (klo 10)
22.9. Asumisyksikkö Honkatähti, Liperi (klo 13)
23.9. Honkalammen koulu, Liperi (klo 10)
6.10. Veräjämäen päiväkoti, Helsinki
19.11. Kulttuuritalo Marita, Outokumpu (klo 12, vapaa pääsy)

Keikat 2021

1.6. Onttolan koulu, Kontiolahti
2.6. Päiväkoti Tilkkutäkki, Joensuu
3.6. Päiväkoti Väkkärä, Joensuu
15.6. Päiväkoti Muksulaakso, Helsinki
19.6. Myyrmäen Paalutori, Vantaa (klo 11, Vantaan Kesälava)
3.7. Yksityistilaisuus, Joensuu
16.7. Popkatu 20 vuotta, Joensuu (klo 15)
7.8. Kallion kirkkopuisto, Helsinki (klo 13)
3.9. Yksityistilaisuus, Helsinki
11.10. Hammaslahden koulu, Joensuu (klo 9)
11.10. Suhmuran koulu, Joensuu (klo 11:15)
12.10. Iiksenvaaran koulu, Joensuu (klo 9)
12.10. Louhiojan koulu, Eno (klo 11:45)
13.10. Marjalan koulu, Joensuu (klo 9)
13.10. Marjalan koulu, Joensuu (klo 10)
13.10. Marjalan koulu, Joensuu (klo 11)
14.10. Niittylahden koulu, Joensuu (klo 8:30)
14.10. Niittylahden koulu, Joensuu (klo 9:30)
14.10. Niittylahden koulu, Joensuu (klo 10:45)
14.10. Niittylahden koulu, Joensuu (klo 12)
16.10. Yksityistilaisuus, Helsinki
23.10. Taide- ja museokeskus Sinkka, Kerava (klo 13)
13.11. Kallion kirjasto, Helsinki
20.11. Musiikki soi! -perhefestarit, Tampere (+ Pikku Papun Orkesteri & Höpinätötterö)
29.11. Vähärauman koulun Tiilimäen yksikkö, Pori (klo 9)
29.11. Vähärauman koulun Tiilimäen yksikkö, Pori (klo 10)
29.11. Vähärauman koulun Tiilimäen yksikkö, Pori (klo 12)
30.11. Vähärauman koulun Liisanpuiston yksikkö, Pori (klo 9)
30.11. Vähärauman koulun Liisanpuiston yksikkö, Pori (klo 10)
30.11. Vähärauman koulun Liisanpuiston yksikkö, Pori (klo 12)
1.12. Meri-Porin yhtenäiskoulu, Pori (klo 9)
1.12. Meri-Porin yhtenäiskoulu, Pori (klo 10)
1.12. Meri-Porin yhtenäiskoulu, Pori (klo 12:15)
2.12. Meri-Porin yhtenäiskoulu, Pori (klo 9)
2.12. Meri-Porin yhtenäiskoulu, Pori (klo 10)
2.12. Myötätuulen yläkoulu, Pori (klo 12:15)
3.12. Vähärauman koulun Leppäkorven yksikkö, Pori (klo 9)
3.12. Vähärauman koulun Leppäkorven yksikkö, Pori (klo 10)
13.12. Lavian yhtenäiskoulu, Lavia (klo 8:55)
13.12. Lavian yhtenäiskoulu, Lavia (klo 10)
13.12. Lavian yhtenäiskoulu, Lavia (klo 11:45)
13.12. Lavian yhtenäiskoulu, Lavia (klo 13:15)
14.12. Noormarkun yhtenäiskoulu, Pori (klo 9)
14.12. Noormarkun yhtenäiskoulu, Pori (klo 10)
14.12. Noormarkun yhtenäiskoulu, Pori (klo 12)
15.12. Noormarkun yhtenäiskoulu, Pori (klo 9)
15.12. Noormarkun yhtenäiskoulu, Pori (klo 10)
15.12. Noormarkun yhtenäiskoulu, Pori (klo 12)
16.12. Noormarkun yhtenäiskoulu, Pori (klo 9)
16.12. Noormarkun yhtenäiskoulu, Pori (klo 10)
16.12. Noormarkun yhtenäiskoulu, Pori (klo 12)
17.12. Söörmarkun koulu, Pori (klo 9)
17.12. Söörmarkun koulu, Pori (klo 10)
17.12. Myötätuulen alakoulu, Pori (klo 12:15)

(Sinisellä merkityt ovat keikkoja aikuisyleisölle)

Keikat 2020

23.1. Karakallion koulu, Espoo (klo 9:15)
23.1. Karakallion koulu, Espoo (klo 10:15)
19.2. Musiikkitalo, Helsinki (klo 11)
23.3. Live stream Konserttikeskuksen Facebook-sivulla
27.4. Live stream / MLL Reijola
15.5. Live stream / Lätäkköarkisto 5 vuotta (Instagram)
31.5. Live stream / Kesänavajaiskonsertti (YouTube)
2.7. Lastentori, Tohmajärvi
2.8. Yksityistilaisuus, Kuopio
3.8. Yksityistilaisuus, Ilomantsi
7.8. Pienryhmäkoti Viikari, Espoo
10.8. Pienryhmäkoti Einola, Espoo
10.8. Pienryhmäkoti Hiiala, Espoo
10.8. Pienryhmäkoti Annala, Espoo
11.8. Juniori-Martti, Helsinki
18.8. Palvelukoti Nyyttipuisto, Helsinki
19.8. Kornetin työhönvalmennusyksikkö, Helsinki
19.8. Ryhmäkoti Pellas, Espoo
20.8. Asumispalveluyksikkö Maurinkoti, Helsinki
24.8. Toimintakeskus Kippari, Helsinki
25.8. Asumispalveluyksikkö Maurinkoti, Helsinki
26.8. Toimintakeskus Kartanonhaka, Helsinki (klo 13)
26.8. Toimintakeskus Kartanonhaka, Helsinki (klo 13:45)
28.8. Lasten Laulukaupunki -festivaali, Salo
29.8. Okufest, Outokumpu (klo 10:30)
29.8. Okufest, Outokumpu (klo 12)
1.9. Ryhmäkoti Piikuja, Vantaa
1.9. Asumisyksikkö Kehäkukka, Vantaa
2.9. Ryhmäkoti Kaski, Helsinki
3.9. Toimintakeskus Martti, Espoo (klo 12:30)
3.9. Toimintakeskus Martti, Espoo (klo 13:15)
3.9. Toimintakeskus Martti, Espoo (klo 14)
5.9. Ryhmäkoti Koukkusaari, Helsinki
9.9. Hoivakoti Kotikallio, Helsinki
2.10. Livestream
7.10. Kiinamyllyn koulu, Turku
7.10. Runosmäen kirjasto, Turku

Keikat 2019

28.3. Porokylän päiväkoti, Nurmes
28.3. Rekulan päiväkoti, Nurmes
29.3. Pikku-Kaarlen päiväkoti, Nurmes
29.3. Hannilan päiväkoti, Nurmes
5.4. Lyseon peruskoulu, Joensuu
7.4. Koko perheen kevätkarkelot, Joensuu (klo 13:15)
7.4. Koko perheen kevätkarkelot, Joensuu (klo 15:00)
9.4. Vallilan ala-asteen koulu, Helsinki
9.4. Kruununhaan yläasteen koulu, Helsinki
15.4. Päiväkoti Sörkka, Helsinki (klo 9)
15.4. Päiväkoti Sörkka, Helsinki (klo 10)
16.4. Päiväkoti Kotikallio, Helsinki (klo 9)
16.4. Päiväkoti Kotikallio, Helsinki (klo 10)
27.4. Yksityistilaisuus, Helsinki
30.4. Ollaksen päiväkoti, Vantaa
10.5. Brahe-sali, Lieksa (klo 9:30, vapaa pääsy)
11.5. Mahdollisuuksien tori, Joensuu (klo 15, vapaa pääsy)
14.5. Eestinmetsän päiväkoti, Espoo
15.5. Lautturinkadun päiväkoti, Turku
15.5. Kiinamyllyn koulu, Turku
15.5. Rahjekadun päiväkoti, Turku
20.5. Linnunlahden päiväkoti, Joensuu
21.5. Sinkkolan päiväkoti, Joensuu
21.5. Sointula, Joensuu (klo 20, vapaa pääsy)
27.5. Pataluodon päiväkoti, Joensuu
28.5. Päiväkoti Pyynikki, Helsinki
29.5. Fazerin päiväkoti, Vantaa (klo 15:30)
29.5. Fazerin päiväkoti, Vantaa (klo 16)
4.6. Kotirannan päiväkoti, Haarajoki
26.6. Puistoblues / Kakarablues, Järvenpää (klo 10:30)
26.6. Puistoblues / Kakarablues, Järvenpää (klo 16:30)
6.7. Kihaus Folk, Rääkkylä (klo 15:30)
6.7. Kihaus Folk, Rääkkylä (klo 18:30)
10.7. Valtimon kesäpäivät, Valtimo (Puukoulun lava, klo 18)
3.8. Ärjän Taidefestivaali, Kajaani
29.8. Keskustakirjasto Oodi, Helsinki (klo 16 / + Asa & Band, Maustetytöt)
31.8. Iloinen perhekarnevaali, Joensuu (Sinkkolan kotieläinpiha, klo 12:30)
19.9. Opettajankoulutuslaitos (Helsingin yliopisto), Helsinki
20.9. Lastenkulttuurikeskus Pessi, Vantaa (klo 9)
20.9. Lastenkulttuurikeskus Pessi, Vantaa (klo 10:15)
23.9. Pogostan koulu, Ilomantsi (alakoulu)
23.9. Pogostan koulu, Ilomantsi (yläkoulu)
24.9. Rääkkylän koulu, Rääkkylä (alakoulu)
24.9. Rääkkylän koulu, Rääkkylä (yläkoulu)

25.9. Kirkonkylän koulu, Polvijärvi
25.9. Sotkuman koulu, Polvijärvi
26.9. Valtimon koulu, Valtimo (alakoulu)
26.9. Valtimon koulu, Valtimo (yläkoulu)
27.9. Liperin koulu, Liperi (alakoulu)
27.9. Liperin koulu, Liperi (yläkoulu)
30.9. Kiihtelysvaaran koulu, Kiihtelysvaara
1.10. Varparannan koulu, Kontiolahti
1.10. Kirkonkylän koulu, Kontiolahti
2.10. Tuupovaaran koulu, Tuupovaara
3.10. Tietäväisen koulu, Tohmajärvi (alakoulu)
3.10. Tietäväisen koulu, Tohmajärvi (yläkoulu)
4.10. Kesälahden koulu, Kesälahti (alakoulu)
4.10. Kesälahden koulu, Kesälahti (yläkoulu)
11.10. Sakarinmäen koulu, Helsinki (klo 8:30)
11.10. Piparkakkutalo, Joensuu (yksityistilaisuus, klo 20:30)
30.10. Päiväkoti Kulosaari, Helsinki (klo 9)
30.10. Päiväkoti Kulosaari, Helsinki (klo 10)
4.11. Vuotalo, Helsinki (klo 9)
4.11. Vuotalo, Helsinki (klo 10)
22.11. Tikkurilan Silkki, Vantaa (yksityistilaisuus)
24.11. Senaatintori (Aleksin joulukadun avajaiset), Helsinki
3.12. Karhunpesän päiväkoti, Vantaa
4.12. Haukilahden monitoimitalo, Espoo
7.12. Roihuvuoren nuorisotalo, Helsinki (yksityistilaisuus)
10.12. Päiväkoti Laivakello, Helsinki
11.12. Haukilahden päiväkoti, Espoo
12.12. Oulunkylän nuorisotalo, Helsinki
13.12. Päiväkoti Väkkärä, Joensuu
16.12. Ollilan päiväkoti, Joensuu
19.12. Servin Maijan päiväkoti, Espoo
20.12. Kyyhkyspuiston päiväkoti, Espoo

Keikat 2018

1.2. Kallion kirjasto, Helsinki
24.2. Bar Favela, Helsinki (yksityistilaisuus)
3.5. Lastenpsykiatrian poliklinikka, Joensuu
4.5. Alavan sairaalakoulu, Kuopio
7.5. Pihamäki, Kontiolahti
17.5. Sointula, Joensuu (klo 20, vapaa pääsy)
18.5. Lastenpsykiatrian poliklinikka, Kajaani
18.5. atFlow, Joensuu (yksityistilaisuus)
22.5. Ruutipuiston sairaalakoulu, Seinäjoki
23.5. Kukkulan sairaalakoulu, Jyväskylä
28.5. Ahvenistonharjun sairaalakoulu, Hämeenlinna
29.5. Tiilimäen sairaalakoulu, Pori
30.5. Kiinamyllyn sairaalakoulu, Turku
30.5. Katariinan koulu, Turku
31.5. Kanervikon sairaalakoulu, Lahti
4.6. Lasten intensiivihoidon yksikkö Kuusikko, Helsinki
9.6. Lasten laulukaupunki -festivaali, Salo
25.8. Eno-päivät, Eno
24.9. Päiväkoti Orava, Lieksa
24.9. Partalanmäen päiväkoti, Lieksa
24.9. Päiväkoti Metsätähti, Eno
25.9. Lautasuon päiväkoti, Liperi
25.9. Puolivälin päiväkoti, Liperi
25.9. Metsälän päiväkoti, Liperi
25.9. Liperin kirkonkylän päiväkoti, Liperi
26.9. Paiholan päiväkoti, Kontiolahti
26.9. Vuoropäiväkoti Aurinkokello, Kontiolahti
26.9. Kontiorannan päiväkoti, Kontiolahti
27.9. Reijolan yhteisötalo, Pyhäselkä
27.9. Kiihtelysvaaran päiväkoti, Kiihtelysvaara
27.9. Niittylahden päiväkoti, Pyhäselkä
28.9. Ollilan päiväkoti, Joensuu
28.9. Niinivaaran vuoropäiväkoti, Joensuu
28.9. Gävlenlinnan päiväkoti, Joensuu
29.9. Liperin Leipäpäivä, Liperi (klo 12)
29.9. Liperin Leipäpäivä, Liperi (klo 14:15)
13.10. Kino Marita, Outokumpu (klo 12)
13.10. Tori, Outokumpu (klo 13:30)
13.10. Kino Marita, Outokumpu (klo 14:45)
14.11. Valtimotalo, Valtimo (klo 9:30)
15.11. Kulttuuritalo Marita, Outokumpu
8.12. Norio-keskus, Helsinki (klo 11)

Keikat 2017

1.4. Kallion kirjasto, Helsinki (klo 14, vapaa pääsy)
3.4. Littoisten monitoimitalo, Littoinen
3.4. Päiväkoti Verkavekarat, Kaarina
3.4. Littoisten kirjasto, Littoinen (klo 17, vapaa pääsy)
4.4. Vapari, Kaarina
4.4. Kuusiston leikkipuisto, Kuusisto
4.4. Päiväkoti Voivalan lastentalo, Kaarina
5.4. Piikkiön seurakuntasali, Piikkiö
5.4. Hakametsän päiväkoti, Piikkiö
5.4. Piikkiön kirjasto, Piikkiö (klo 17, vapaa pääsy)
24.4. Päiväkoti Kolkka, Helsinki
9.6. Pitskun puistojuhla, Helsinki
11.6. Englanninkielinen leikkikoulu, Joensuu
9.7. Vekararokki, Joensuu
13.7. Niinivaaran vuoropäiväkoti, Joensuu
13.7. Lasten Popkatu, Joensuu (klo 17:00)
13.7. Popkatu, Joensuu (klo 21:00)
12.8. Pihamäen toimintapäivä, Kontiolahti (klo 13:00)
19.8. Takapiharock, Joensuu (klo 15:00)
17.9. Yksityistilaisuus, Helsinki
22.9. Sköne, Helsinki (yksityistilaisuus)
4.10. Kontulan kirjasto, Helsinki
21.10. Töölön kirjasto, Helsinki (klo 14)
27.10. Levy-Eskot, Joensuu (klo 17)
29.10. Kerubi, Joensuu (klo 15)
7.11. Västerskogin päiväkoti, Sipoo
7.11. Huvikummun päiväkoti, Sipoo
8.11. Martin päiväkoti, Hyvinkää
8.11. Kruununmaan päiväkoti, Hyvinkää
8.11. Paavolan päiväkoti, Hyvinkää
9.11. Virrenkulman päiväkoti, Kerava
9.11. Lapilan päiväkoti, Kerava
9.11. Niinipuun päiväkoti, Kerava
10.11. Pajalanpihan päiväkoti, Järvenpää
10.11. Jampan päiväkoti, Järvenpää
10.11. Nummenkylän päiväkoti, Järvenpää
1.12. Perheentalo, Joensuu (klo 15)
5.12.  Töölön kirjasto, Helsinki (klo 16)
10.12. Yksityistilaisuus, Vantaa

Keikat 2016

11.5. Aallontien päiväkoti, Joensuu
12.5. Marjalan päiväkoti, Joensuu
13.5. Mokkamaa, Joensuu
13.7. Yksityistilaisuus, Joensuu
14.7. Lasten Popkatu, Joensuu (klo 17:15)
23.7. Polvijärvi-päivät, Polvijärvi (klo 11)
24.7. Lasten Oma Festari, Kuopio (klo 13)
27.7. Vaskiviikot, Lieksa (klo 10)
4.8. 45 Special, Oulu (+ Ilja Teppo Yhteisö)
15.9. Henry’s Pub, Kuopio (+ Ilja Teppo Yhteisö)
18.9. Yksityistilaisuus, Helsinki
22.9. Semifinal, Helsinki (+ Ilja Teppo Yhteisö)
9.10. Outokummun kirkko, Outokumpu
15.10. Teekkaritalo, Oulu (yksityistilaisuus)
5.11. Majakkalaiva Relandersgrund, Helsinki (yksityistilaisuus)
29.11. Onnelan päiväkoti, Helsinki
4.12. Roihuvuoren kylätalo, Helsinki (yksityistilaisuus)
16.12. Kulttuurikahvila Laituri, Joensuu

Keikat 2015

9.10. Kerubi, Joensuu (+ Anssi Kela)
2.10. Telakka, Tampere (+ Samae Koskisen Korvalääke)
25.9. Tallink City Hotel, Tallinna (yksityistilaisuus)
20.9. Yksityistilaisuus, Helsinki
16.9. Elmun baari, Helsinki (+ Pihka ja myrsky)
21.8. Vakiopaine, Jyväskylä (+ Muuan mies)
8.8. Yksityistilaisuus, Askola
24.7. Yksityistilaisuus, Liperi
16.7. Popkatu, Joensuu
5.6. Lendav Taldrik, Tallinna (yksityistilaisuus)
15.5. Sointula, Joensuu
15.5. Levy-Eskot, Joensuu
1.4. Seutukirjaston live-illat, Joensuu

Keikat 2014

11.11. Lulu & Ystävät -klubi, Joensuu
8.11. Tarpoja-tapahtuma, Joensuu
25.10. Kaa(m)os, Joensuu
2.8. Nordic Lit, Joensuu